Filip Matas

info@skybarrandov.cz

© 2018 SKY BARRANDOV

  • Black Facebook Icon

KONTAKT

O PROJEKTU

SKY Barrandov je bytovým projektem na Praze 5 a jeho výstavba byla realizovaná ve dvou etapách. Celkem je v projektu Sky Barrandov 135 bytových jednotek v mimořádně energeticky úsporném provedení a ve vysokém standardu. Rezidence Sky Barrandov nabízí kategorie bytů od 2+kk o velikosti 48 m2 až po velkorysé 5+kk s plochou až 126 m2. V suterénu nechybí sklepy a garážová stání. Celý projekt je navržen jako uzavřený areál s velkým důrazem na bezpečnost. Většina bytů poskytuje úchvatné panoramatické výhledy na Prahu. 
​Během přípravy jsme se snažili vybrat ty nejkvalitnější standardy, které současný trh nabízí, ale tak, aby nezvyšovaly cenu bytu. Dům je navržen jako  mimořádně úsporný a může se tak pyšnit energetickým štítkem ve třídě A.

BRONISLAV CIENCIALA

Conti Development je realitní developerská společnost ze skupiny Conti Real, založené v roce 2001. Za dobu své existence realizovala  řadu bytových residenčních projektů,  a to  především v Praze, na Moravě a na Slovensku. Do výčtu realizovaných projektů je nutno zahrnout i výstavbu  18ti jamkového golfového hřiště  v Ropici na severní Moravě.

Naším krédem je stavět jinak, srdcem. A nejsou to jen prázdná slova, stojí za námi řada spokojených  klientů s osobitým přístupem ke každému z nich . Nejde nám o množství, ale o kvalitní neopakovatelné stavby.

Důkazem naplnění filosofie naší společnosti je získání ceny  absolutního vítěze Realitního projektu roku 2015 v ČR za projekt Sky Barrandov z dílny světoznámé architekty Evy Jiřičné.