SkyClub

o klubu

Tým realizující projekt Sky Barrandov má letité zkušenosti s řadou dodavatelů stavebních materiálů, nábytku a dalších produktů a služeb. Z  pozice velkého odběratele může vyjednat řadu slev a dalších benefitů, a to nejen v rámci výstavby, ale i následně při zařizování a správě bytů. Vznikl tak Sky Club, který sdružuje především majitele bytů projektu Sky Barrandov.

Prostřednictvím klubu chceme nabídnout  produkty a služby těch nejlepších dodavatelů ve svém oboru ( obklady, dlažby, sanita, podlahy, dveře, kuchyně, elektrické spotřebiče, nábytek, postele, technický servis, péče o domácnost, interiérový design, osvětlení, wellness zařízení, atd. ) umocněné osobním přístupem, nejčastěji přímo od majitelů firem nebo nejlepších pracovníků firem a řadou slev.

V současnosti pro vás připravujeme také exkluzivní nabídku služeb, které Vám zajistí více času pro sebe  (osobní designer, prověřená úklidová firma, tety na hlídání dětí aj.) , případně si můžete vybrat z dalších našich zážitkových služeb (wellness, fitness, doporučené restaurace, kosmetika aj).

Kontaktní osoba pro komunikaci s našimi partnery:

 

Iva Říhová

Sky Club Manager  /  M   +420 602 155 735  /  E   rihova@sky-club.cz

 

 
Sky Barrandov - o projektu - Eva Jiřičná - design co šetří energii - chytré dispozice - harmonogram výstavby -
Ceník - Katalog bytů - 2+kk - 3+kk - 4+kk - 5+kk - penthouse -

Lokalita - Praha 5 - Barrandov - co s volným časem - google a občanská vybavenost -
Fotogalerie - vizualizace projektu - vizualizace interiérů - výhledy - okolí projektu

Standardy - výjimečně kvalitní standardy - katalog standardů -
Kontakt & prodej - kontakt a prodej - investor
×
Skypřihlášení
Pro zobrazení cen nebo stažení plánů je třeba se přihlásit. Pokud nejste registrováni, prosím učinte tak zde. Děkujeme, Váš SKY Barrandov.

Skyregistrace
Registrace Vám umožní vidět aktuální ceny a nabídky v projektu SKY Barrandov, využívat možnosti stahování PDF karet bytů a rovněž budete přednostně informování o všech novinkách v rámci projektu SKY Barrandov. Děkujeme, Váš SKY Barrandov.
položky označené * jsou pro registraci povinné
 
 
 
Odesláním registrace nebo přihlášením vyjadřujete svůj souhlas s podmínkami užití tohoto web a se zasíláním periodických novinek na Vámi registrovaný email. Z této registrace se můžete kdykoliv odhlásit, stačí napsat z registrovaného emailu na newsletter@skybarrandov.cz s textem ODHLÁSIT. Po odhlášení nebudete již dostávat žádná obchodní sdělení a obsah těchto webových stránek bude opět omezen. Děkujeme. Tým rezidence Sky Barrandov.
 
zavřít
Souhlas se zpracováním osobních údajů
doplnit text
Souhlas se zasíláním obchodních sdělení
doplnit text